Поспішайте придбати New Santa Fe за спеціальною ціною

В автоцентрі «Паритет» стартувала акція, в ході якої ви можете придбати New Santa Fe за спеціальною ціною. 

Ви хотіли придбати New Santa Fe, але з якоїсь причини ще цього не зробили? Настав час придбати цей потужний, але в той же час економний кросовер! Купуючи автомобіль, ви економите до 81 600 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige, Top та Top Panorama.

Hyundai Motor і Sony Pictures оголосили про стратегічне партнерство

8 травня 2020 року компанії Hyundai Motor і Sony Pictures Entertainment зробили спільну заяву про підписання договору про стратегічне співробітництво. Угода передбачає унікальне і безпрецедентне партнерство в сфері маркетингового просування кількох картин студії Sony Pictures.

Перші ескізи facelift Santa Fe четвертого покоління

27 травня компанією Hyundai Motor було представлено тизер нового екстер'єру кросовера Santa Fe. Вихід цієї новинки планується вже восени 2020 року.

Новий дизайн екстер'єру оновленого Santa Fe виглядає більш зухвало, при цьому з характерною вишуканістю четвертого покоління моделі. Головною зміною, який видно на ескізі, стане решітка радіатора з комбінацією, а також світлодіодні денні ходові вогні.

Наявність автомобілів Hyundai на складах дилерів "Хюндай Мотор Україна"

Відтепер кожен покупець може ознайомитись з наявним у дилерів "Хюндай Мотор Україна" складом автомобілів Hyundai:

i10

Ціна від 361 500 грн.

Актуальний склад

Accent Classic

Ціна від 365 400 грн.

Актуальний склад

Elantra

Ціна від 430 400 грн.

Актуальний склад

i30

Ціна від 424 000 грн.

Ціна на електромобіль Hyundai IONIQ Electric - зафіксована в гривні!

Вже сьогодні потенційні покупці, які розглядають придбання електромобіля, можуть скористатися спеціальною пропозицією від компанії "Хюндай Мотор Поділля" - на модель IONIQ Electric діє вигода у розмірі 150 800 гривень, а її вартість, 689 000 гривень, зафіксована.

Hyundai IONIQ Electric 2019 року випуску в комплектації Premium вартістю 689 000 гривень має наступні опції:

Святкові ціни на нову Hyundai Elantra

"Хюндай Мотор Поділля", офіційний дилер автомобілів Hyundai, пропонує скористатися вигідною пропозицією на седан бізнес-класу Elantra.

Відмінним подарунком собі й своїм близьким може стати покупка стильного і практичного бізнес седану Hyundai Elantra, на який до 31 травня 2020 року діє спеціальна цінова пропозиція*:

Регламентне техобслуговування автомобілів Hyundai можна пройти після закінчення карантину

Всі власники легкових автомобілів Hyundai, у яких дата регламентного ТО припадає на період з 1 березня 2020 року до дати закінчення карантину, яка буде встановлена ​​урядом України або уповноваженими територіальними органами влади, зможуть виконати обов'язкове ТО після закінчення карантину.

При цьому термін, протягом якого клієнту необхідно пройти регламентне ТО, становить 15 календарних днів після офіційної дати завершення карантину. Також слід звернути увагу, що припустимий перепробіг автомобіля не повинен перевищувати 500 км від вказаного у сервісній книжці клієнта.

"Хюндай Мотор Україна" продовжує гарантію на автомобілі Hyundai

Компанія Hyundai Motor запустила глобальну програму Hyundai C A R E щодо продовження базової гарантії на автомобілі марки. Мета програми - підтримати клієнтів Hyundai, які через обмежеий на тлі пандемії COVID-19 доступ до сервісних центрів відчувають складності з технічним обслуговуванням своїх автомобілів. З 15 квітня 2020 року до цієї програми приєдналася і компанія "Хюндай Мотор Поділля".

Сторінки